Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Kręgle W PŁOCKU WALCZONO O PUCHAR POLSKI W BOWLINGU
PDF Drukuj Email

W Płocku w dniach 25-27.10.2013 r. gościła czołówka bowlingowców polskich wśród osób niewidomych i słabowidzących. W tym gronie startowało sześciu zawodników Przemyskiego Klubu „Podkarpacie”. W pierwszym dniu zawodów odbywały się gry eliminacyjne po których 12 najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach awansowało do finałów. Finały rozegrano w dniu 27.10.2013 roku. Z szóstki naszych zawodników zakwalifikowało się pięć osób. Finały rozgrywano systemem pucharowym. Trzech naszych zawodników zakończyło grę w 1/8 finału a następnych trzech w 1/4 finałów. Po finałach odbyła się dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach, którymi okazali się:

Kategoria B1

1. Rzepa Karolina – Łuczniczka Bydgoszcz

 

Kategoria B2

1. Kontrymowicz Mieczysław – Warmia i Mazury Olsztyn

 

Kategoria B3

1. Dybiński Cezary – Warmia i Mazury Olsztyn

 

Wymienieni powyżej zawodnicy zdobyli Puchar Polski w Bowlingu w 2013 roku.

 

Z naszego Klubu startowali:

Kategoria B2

1. Dynda Piotr – 1/4 finału

2. Matuszek Zbigniew – 1/8 finału

3. Sabaj Mieczysław – nie awansował do finałów

 

Kategoria B3

1. Krok Sabaj Jolanta – 1/4 finału

2. Lonc Paweł – 1/8 finału

3. Sęk Piotr – 1/4 finału

 

I Puchar Polski – wyniki eliminacji [ exell]

I Puchar Polski PZK – wyniki końcowe [ exell ]

 

 

 

 

 

 

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Statystyki

Użytkowników : 13
Pozycje : 955
Zasoby : 8
Odsłon : 5306517

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk