Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące Bloki startowe Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w Bowlingu O Puchar Podkarpacia Rzeszów 21-24.09.2023r.
Bloki startowe Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w Bowlingu O Puchar Podkarpacia Rzeszów 21-24.09.2023r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 19 Wrzesień 2023 18:37

 

PIĄTEK 22.09.2023r.     

BLOK nr 1      9:00 – 11:30

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Zięba Izabela

Debiut Stąporków

B3

Kozyra  Mariusz

Hetman Lublin

B2

Kozyra   Henryk

Hetman Lublin

B2

Oduliński Stanisław 

Morena Iława

B2

Pacut  Leszek 

Morena Iława

B2

Strzelecki  Zbigniew

Omega Łódź

B3

Urbańska Betka Anna

Pionek Bielsko Biała

B2

Betka  Tomasz

Pionek Bielsko Biała

B3

Paszyna Krzysztof

Podkarpacie Przemyśl

B2

Foryś Bogusz

Podkarpacie Przemyśl

B2

Trela Halina

Pogórze Tarnów

B2

Skrobiś Ryszard

Pogórze Tarnów

B2

Gręzak Marian 

Syrenka Warszawa

B3

 

BLOK nr 2      12:00 – 15:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Chraścina Beata

Hetman Lublin

B2

Dynda Piotr

Podkarpacie Przemyśl

B2

Lonc  Paweł

Podkarpacie Przemyśl

B3

Marchewka  Anna 

Hetman Lublin

B2

Marzec Wiesława

Podkarpacie Przemyśl

B2

Mądro Dariusz

Podkarpacie Przemyśl

B3

Nogaj  Jacek 

RKKFSiTNiS Radom

B3

Palamar Magdalena

Morena Iława

B2

Sabaj Mieczysław

Podkarpacie Przemyśl

B2

Surowiec Mateusz

Podkarpacie Przemyśl

B2

Szlachtowska  Ewa 

Pogórze Tarnów

B2

Szwedo Marian 

Pogórze Tarnów

B2

Wybraniec Mieczysław

Podkarpacie Przemyśl

B2

 

BLOK nr 1A      9:00 – 11:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tarkowski Krzysztof

Hetman Lublin

B1

Chmura  Stanisław

Podkarpacie Przemyśl

B1

 

BLOK nr 1B      11:00 – 13:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Szypuła  Barbara 

Komar Piekary Śląskie

B1

Jemielniak Mirosław

Ikar Lublin

B1

 

BLOK nr 2A      13:00 – 15:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Podpora Mariusz

Syrenka Warszawa

B1

Sipora Aleksandra

Podkarpacie Przemyśl

B1

 

 

SOBOTA 23.09.2023r.     

BLOK nr 3      9:00 – 12:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Kozyra Anna

Ikar Lublin

B3

Kurek Dorota

Ikar Lublin

B3

Kowalczyk Małgorzata

Ikar Lublin

B3

Odulińska Danuta 

Morena Iława

B2

Nowak Garzegorz

Omega Łódź

B2

Ochałek Jan

Podkarpacie Przemyśl

B3

Ciupińska-Narwojsz Maria

Sudety Kłodzko

B2

Krok-Sabaj Jolanta

Podkarpacie Przemyśl

B2

Malinowska Elżbieta

Hetman Lublin

B3

Mazur Monika

Hetman Lublin

B2

Matuszek Natalia

Podkarpacie Przemyśl

B2

Wiechowska Bożena

Morena Iława

B3

 

 

 

 

BLOK nr 3A      9:00 – 11:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Salomea  Walkowiak

Pogórze Tarnów

B1

Kawecki Jan

Pogórze Tarnów

B1

 

BLOK nr 3B      11:00 – 13:00

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Kostrzewski Franciszek

Ikar Lublin

B1

Sołek Barbara

Podkarpacie Przemyśl

B1


 

Zmieniony: Wtorek, 19 Wrzesień 2023 18:41
 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Statystyki

Użytkowników : 13
Pozycje : 946
Zasoby : 8
Odsłon : 5220813

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk