Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące NOMINACJE W KONKURSIE IDOL 2023 – etap regionalny
NOMINACJE W KONKURSIE IDOL 2023 – etap regionalny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 05 Maj 2023 08:30

W imieniu Fundacji Szansa dla Niewidomych mamy przyjemność oficjalnie poinformować o nominacji NASZEGO KLUBU w kategorii INSTYTUCJA OTWARTA DLA NIEWIDOMYCH w konkursie IDOL WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2023.

 

Ponadto, miło nam poinformować że  w kategorii IDOL ŚRODOWISKA, nominowane zostały dwie członkinie naszego Klubu: Czesława Kus oraz Maria Markiewicz.

 

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się  w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących oraz w walce o emancypację Środowiska. Konkurs jest podzielony na dwa etapy: wojewódzki i krajowy. Laureaci pierwszego etapu wezmą udział w konkursie krajowym.

 

Głosowania są dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych pod adresem: https://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9  

Dokładne linki do głosowań:

KLUB  PODKARPACIE:    

https://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/2324

CZESŁAWA KUS: https://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/2403

MARIA MARKIEWICZ: https://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/2404

 

Aby oddać głosy wystarczy wejść w link powyżej, wpisać adres e-mail, kliknąć oddaj głos i potwierdzić link otrzymany na  maila. Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 8 maja 2023 roku.

 

Z góry serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w inicjatywę.

Zmieniony: Piątek, 05 Maj 2023 08:33
 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Statystyki

Użytkowników : 13
Pozycje : 943
Zasoby : 8
Odsłon : 5170846

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk