Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące BLOKI STARTOWE OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCHI SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU O „PUCHAR PODKARPACIA”
BLOKI STARTOWE OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCHI SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU O „PUCHAR PODKARPACIA” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 15 Wrzesień 2022 06:58

BLOKI STARTOWE

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCHI SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU
O „PUCHAR PODKARPACIA”

 

23.09.2022 – Piątek

Godzina 9:00 – 11:30

1.    PASZYNA KRZYSZTOF – „Podkarpacie” Przemyśl – B3

2.    FORYŚ BOGUSZ – „Podkarpacie” Przemyśl – B2

3.    MAŁEK PAWEŁ – „Podkarpacie” Przemyśl – B3

4.    MARZEC WIESŁAWA – „Podkarpacie” Przemyśl – B3

5.    BETKA MAREK – „Pionek” Bielsko-Biała – B2

6.    URBAŃSKA-BETKA ANNA – B2

7.    MIRECKI DARIUSZ – Radom – B2

8.    NOGAJ JACEK – Radom – B3

9.    LEWANDOWSKA ALEKSANDRA – „Morena” Iława – B2

10.WIECHOWSKA BOŻENA – „Morena” Iława – B3

11.MAJEWSKA KATARZYNA – „Pionek” Włocławek – B2

12.WAWRZYNIAK ALEKSANDRA – „Pionek” Włocławek – B2

13.PALAMAR MAGDALENA – „Morena” Iława – B2

14.WOJCIECHOWSKI PAWEŁ - „Hetman” Lublin – B2

15.ZGRZEBSKI IRENEUSZ - „Hetman” Lublin – B2

16.DOROCIAK MARIANNA – „Morena” Iława – B3

 

23.09.2022 – Piątek

Godzina 11:30 – 14:00

1.    ODULIŃSKA DANUTA – „Morena” Iława – B2

2.    ODULIŃSKI STANISŁAW – „Morena” Iława – B2

3.    KROK-SABAJ JOLANTA – „Podkarpacie” Przemyśl – B2

4.    SABAJ MIECZYSŁAW – „Podkarpacie” Przemyśl – B2

5.    OCHAŁEK JAN – „Podkarpacie” Przemyśl – B3

6.    MATUSZEK ZBIGNIEW – „Podkarpacie” Przemyśl – B2

7.    DYNDA PIOTR – „Podkarpacie” Przemyśl – B2

8.    PIERZCHAŁA MARIAN – „Pionek” Włocławek – B3

9.    SZCZĘSNY STANISŁAW – „Pionek” Włocławek – B2

10.OKRĘGLICKI ROBERT – „KoMar” Piekary – B3

 

23.09.2022 – Piątek

Godzina  9:00 – 10:30

1.    SIPIORA ALEKSANDRA – „Podkarpacie” Przemyśl – B1

2.    CHMURA STANISŁAW – „Podkarpacie” Przemyśl – B1

 

23.09.2022 – Piątek

Godzina  10:30 – 12:00

1.    OSSOWSKI PIOTR – „Pionek” Włocławek – B1

2.    TARKOWSKI KRZYSZTOF - „Hetman” Lublin – B1

 

23.09.2022 – Piątek

Godzina  12:00 – 13:30

1.    BZDEK ANETA – „Podkarpacie” Przemyśl – B1

 

24.09.2022 – Sobota

Godzina 9:00 – 11:30

1.    CHRAŚCINA BEATA - „Hetman” Lublin – B2

2.    MALINOWSKA ELŻBIETA - „Hetman” Lublin – B3

3.    JEMIELNIAK MIROSŁAW – „Ikar” Lublin – B2

4.    KOWALCZYK MAŁGORZATA – „Ikar” Lublin – B3

5.    KOZYRA ANNA – „Ikar” Lublin – B3

6.    KOZYRA MARIUSZ - „Hetman” Lublin – B2

7.    KUREK DOROTA – „Ikar” Lublin – B3

8.    MĄDRO DARIUSZ – „Podkarpacie” Przemyśl – B3

 

Zmieniony: Czwartek, 15 Wrzesień 2022 07:10
 

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk