Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące Gdzie, kiedy i o której godzinie startują Polacy - Pełny harmonogram Igrzysk
Gdzie, kiedy i o której godzinie startują Polacy - Pełny harmonogram Igrzysk PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 02 Marzec 2022 06:37

Pełny harmonogram Igrzysk dostępny jest pod tym linkiem.

Prawdopodobny plan startów biało-czerwonych (godziny wg czasu polskiego):

04.03 (piątek)

Ceremonia otwarcia

05.03 (sobota)

Parabiathlon – bieg na 6 km

03:00-04:15 kat. siedząc: Monika Kukla

05:15-06:20 kat. stojąc: Iweta Faron

07:00-08:05 kat. niepełnosprawność wzroku: Piotr Garbowski (przewodnik: Jakub Twardowski)

Paranarciarstwo alpejskie – zjazd

03:00-06:00 – wszystkie kategorie: Igor Sikorski (kat. siedząc)

06.03 (niedziela)

Paranarciarstwo biegowe (kat. siedząc)

03:00 bieg na 18 km mężczyzn – Krzysztof Plewa

Paranarciarstwo alpejskie – Super-G

03:00-07:30 – wszystkie kategorie: Igor Sikorski (kat. siedząc), Andrzej Szczęsny (kat. stojąc)

Parasnowboard – kwalifikacje cross

04:00-06:00 Wojciech Taraba

07.03 (poniedziałek)

Paranarciarstwo biegowe

03:00-05:00 – 20 km stylem klasycznym mężczyzn: Witold Skupień (kat. stojąc), Piotr Garbowski i przewodnik Jakub Twardowski (kat. niepełnosprawność wzroku)

Parasnowboard – finały cross

04:30-07:30 ew. Wojciech Taraba

08.03 (wtorek)

Paranarciarstwo alpejskie – Superkombinacja

03:00-05:00 Super G, 07:15-08:15 Slalom – Igor Sikorski (kat. siedząc), Andrzej Szczęsny (kat. stojąc)

Parabiathlon – bieg na 10 km

03:00-04:30 kat. siedząc: Monika Kukla

05:00-06:25 kat. stojąc: Iweta Faron

09.03 (środa)

Paranarciarstwo biegowe – sprint techniką dowolną

03:00 – 04:50 kwalifikacje

05:00-08:05 półfinały i finały

10.03 (czwartek)

Paranarciarstwo alpejskie – slalom gigant

03:00-04:50, 06:15-07:30 – Igor Sikorski (kat. siedząc), Andrzej Szczęsny (kat. stojąc)

11.03 (piątek)

Parabiathlon – 12,5 km

03:00-04:25 kat. siedząc: Monika Kukla

05:20-06:30 kat. stojąc: Iweta Faron

07:05-08:20 kat. niepełnosprawność wzroku: Piotr Garbowski z przewodnikiem Jakubem Twardowskim

12.03 (sobota)

Paranarciarstwo alpejskie – slalom

03:00-04:30 – I przejazd, 06:30-08:00 – II przejazd: Igor Sikorski (kat. siedząc), Andrzej Szczęsny (kat. stojąc)

Parasnowboard – slalom równoległy

05:00-08:00 Wojciech Taraba

Paranarciarstwo biegowe

03:00-04:15 12,5 km techniką dowolną mężczyzn: Witold Skupień (kat. stojąc), Piotr Garbowski z przewodnikiem Jakubem Twardowskim

04:20-05:15 10 km techniką dowolną kobiet: Iweta Faron (kat. stojąc)

05:30-06:40 7,5 km kobiet kat. siedząc – Monika Kukla

05:30-06:40 10 km mężczyzn siedząc: Krzysztof Plewa

13.03 (niedziela)

Ceremonia zamknięcia

 

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk