Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące ZMARŁ JÓZEF CEBULA
ZMARŁ JÓZEF CEBULA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 21 Październik 2020 07:40

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci  wieloletniego członka  naszego Klubu, czołowego szachisty JÓZEFA CEBULI, który wielokrotnie reprezentował Nasz Klub w Turniejach.

 

Zarząd oraz pracownicy Przemyskiego Klubu „Podkarpacie”, składają rodzinie wyrazy współczucia.

Nekrologi na portalu pless.pl
Zmieniony: Środa, 21 Październik 2020 07:56
 

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk