Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Kultura Zapraszamy na zajęcia kulturalne
PDF Drukuj Email

ZAJĘCIA KULTURALNE

 

Serdecznie zapraszamy na styczniowe zajęcia kulturalne, pierwsze odbędą się  14.01.2016 r.  (czwartek).O godz. 18.30 w Sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego, odbędzie się „Koncert Świąteczny” w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu. (wstęp wolny).

Planujemy wyjście na ten koncert o godz. 17.30 z naszego Klubu, wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt – zapisy przyjmuje Izabela Dybek, pod numerem telefonicznym: 16 670-24-44, bądź osobiście w Klubie. do  12.01.2016 r.

 

Natomiast 21.01.2016 r. (czwartek) o godzinie 15.00 zapraszamy wszystkich członków naszego Klubu i Koła PZN w Przemyślu oraz uczestników zajęć kulturalnych na SPOTKANIE NOWOROCZNE, połączone z wieczorem  kolęd i pastorałek.

 

Terminy kolejnych zajęć, będziemy podawać na bieżąco.

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyki

Użytkowników : 5
Pozycje : 922
Zasoby : 8
Odsłon : 4962523

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk