Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Kręgle PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI DLA ZAWODNICZKI NASZEGO KLUBU
PDF Drukuj Email

Sukcesem zawodników Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” zakończył się w dniu 09.11.2015 r. XI Puchar Niepodległości Osób Niewidomych i Słabowidzących w Bowlingu. Pierwsze miejsce w kategorii B3 kobiet zajęła Jolanta Krok Sabaj, natomiast Barbara Sołek oraz Barbara Łuczyszyn uplasowały się na drugim stopniu podium odpowiednio w kategorii B1 i B2. Puchar Niepodległości już po raz czwarty rozegrany został na rzeszowskiej kręgielni Kula Bowling & Club a organizatorem turnieju był klub „Hetman” Lublin. W zawodach wystartowało 81 zawodników z niepełnosprawnością wzroku z 13 klubów z Polski.

Po za wyżej wymienionymi zawodnikami nasz Klub na turnieju reprezentowało jeszcze 14 osób. Wysokie czwarte i piąte miejsca oraz dobre wyniki uzyskali także Stanisław Chmura, Halina Michalewicz, Piotr Dynda, Urszula Kulewicz oraz Paweł Lonc.

Podczas uroczystego zakończenia turnieju, które prowadził Michał Czarski – Prezes Hetmana Lublin, najlepszym zawodnikom wręczono Puchary Niepodległości, medale oraz okolicznościowe upominki. Turniej odbył się dzięki dofinansowaniu PFRON oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Do pobrania:

 

WYNIKI

 

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Statystyki

Użytkowników : 13
Pozycje : 936
Zasoby : 8
Odsłon : 5067911

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk