WTZ

Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Kręgle DRUŻYNY NASZEGO KLUBU W BOWLINGU WYSTARTOWAŁY NA PIĄTKĘ I SZÓSTKĘ
PDF Drukuj Email

Miasto Toruń gościło w dniach 15-17.02.2013 r. zawodników startujących w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Bowlingu. Wśród szesnastu drużyn wystartowało dwie drużyny Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” w składach:

„Podkarpacie” Przemyśl I

Sipiora Aleksandra – kat. B1

Matuszek Zbigniew – kat. B2

Lonc Paweł – kat. B3

 

„Podkarpacie” Przemyśl II

Domin Lesław – kat. B1

Łuczyszyn Barbara – kat. B2

Sęk Piotr –kat. B3

Pierwsza drużyna naszego Klubu wystartowała w pierwszym bloku i po jego zakończeniu zajmowała bardzo dobre drugie miejsce. Po pierwszej drużynie rzucali zawodnicy „Podkarpacia” II i po zakończeniu drugiego bloku druga drużyna wskoczyła na tymczasowe miejsce vice lidera zawodów. Ostateczne wyniki turnieju rozstrzygnęły w trzecim bloku w którym startowało trzech faworytów turnieju tj. drużyny z Bydgoszczy, Lublina i Olsztyna. Jak na faworytów przystało te drużyny rozdzieliły miedzy siebie miejsca na podium ostatecznie zajmując:

1 miejsce – Warmia i Mazury Olsztyn

2 miejsce – Hetman Lublin

3. miejsce – Łuczniczka Bydgoszcz

Drużyna „Podkarpacie” Przemyśl II zajęła 5 miejsce natomiast  „Podkarpacie” Przemyśl I uplasowała się na 6 miejscu. Mimo, że nasze drużyny nie znalazły się na podium zawodów ich start można uznać za dobry. Biorąc pod uwagę klasyfikacje indywidualną, która nie była oficjalnie prowadzona, w poszczególnych kategoriach nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca:

Sipiora Aleksandra – 2 miejsce w kat. B1 kobiet z wynikiem 336 pkt. z 4 gier (startowało 8 zawodniczek)

Domin Lesław - 2 miejsce w kat. B1 mężczyzn z wynikiem 443 pkt. z 4 gier (startowało 7 zawodników)

Łuczyszyn Barbara - 3 miejsce w kat. B2 kobiet z wynikiem 531 pkt. z 4 gier (startowało 6 zawodniczek)

Matuszek Zbigniew - 3 miejsce w kat. B2 mężczyzn z wynikiem 610 pkt. z 4 gier (startowało 10 zawodników)

Lonc Paweł - 5 miejsce w kat. B3 mężczyzn z wynikiem 581 pkt. z 4 gier (startowało 10 zawodników)

Sęk Piotr - 4 miejsce w kat. B3 mężczyzn z wynikiem 585 pkt. z 4 gier (startowało 10 zawodników)

  

Organizatorem turnieju był Polski Związek Kręglarski. Honorowy Patronat nad Drużynowymi Mistrzostwami Polski objął Piotr Cełbecki – Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego, który ufundował jednocześnie nagrody.  

 

KLIKNIJ ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYNIKAMI KOŃCOWYMI

 

KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ GALERIE

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Statystyki

Użytkowników : 53
Pozycje : 833
Zasoby : 8
Odsłon : 2411013

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk