Start Strzelectwo SUKCES STRZELCKI NA MISTRZOSTWACH POLSKI
PDF Drukuj Email

Sukcesem zakończył się start zawodników Przemyskiego Klubu „Podkarpacie”, Adama Kielara oraz Mariana Inglota w Finale Mistrzostw Polski w Strzelectwie Laserowym. Adam Kielar zajął II miejsce w karabinie, I miejsce w pistolecie oraz I miejsce w dwuboju jednocześnie zdobywając tytuł Mistrz Polskie w Strzelectwie Laserowym. Natomiast Marian Inglot zdobył II miejsce w pistolecie oraz III miejsce w dwuboju co dało mu tytuł II Vice Mistrza Polski. GRATULUJEMY!!!

Finał Mistrzostw Polski w Strzelectwie Laserowym odbywał się w dniach 19-22.04.2012 roku w Dadaju. Przemyski Klub „Podkarpacie oprócz dwóch wyżej wymienionych zawodników reprezentowali: Jarosz Marta, Musiałek Małgorzata, Myśliwiec Krystyna, Domin Lesław oraz Maraj Józef.

Jednocześnie w tym samym terminie i miejscu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie Pneumatycznym. I także ten turniej należał do Adama Kielara, który wynikiem 682,2 zdobył tytuł Mistrza Polski. W ścisłym finale wystąpił także Marian Inglot, który ostatecznie zajął 6 miejsce. Pozostali zawodnicy reprezentujący nasz Klub tj.  Jarosz Marta, Musiałek Małgorzata, Myśliwiec Krystyna, Łuczyszyn Barbara, Domin Lesław oraz Maraj Józef, niestety nie zakwalifikowało się do ścisłego Finału zajmując dalsze miejsca.

Turnieje w Dadaju były także okazją do podsumowania wyników strzeleckich z ubiegłego roku. W czasie Gali Sportu, Przemyski Klub „Podkarpacie” został uhonorowany okolicznościowym Pucharem za wkład w propagowanie sportu strzeleckiego wśród osób niewidomych i słabowidzących. Puchar w imieniu Klubu odebrał Prezes Stanisław Sęk. W Nagrodzeni okolicznościowymi statuetkami zostali także zawodnicy reprezentujący nasz Klub. Za wybitne osiągnięcia sportowe w 2011 roku statuetki otrzymali:

1. Szydłowska Magda

2. Inglot Marian

3. Kielar Adam

4. Paszyna Krzysztof

5. Sypień Jerzy

GRATULUJEMY!!!

KLIKNIJ ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYNIKAMI KOŃCOWYMI FINAŁÓW MP W STRZELECTWIE LASEROWYM