WTZ

Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Szachy AWANS SZACHISTÓW NASZEGO KLUBU DO GRUPY "A" !!!
PDF Drukuj Email

W dniach 26.03 – 03.04.2011 r. odbyły się w Mielnie,  Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w Szachach. Turniej rozgrywano w dwóch grupach „A” mocniejszej i grupie „B”,. W każdej grupie startowało po sześć drużyn z Klubów zrzeszonych w Stowarzyszeniu CROSS.  Zwycięzca grupy „A” drużyna OKS Warmia i Mazury Olsztyn zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Polski, vice-mistrzem okazała się drużyna Syrenki Warszawa zaś podium uzupełnił Klub Ikar Lublin. Dwie ostatnie drużyny grupy „A” spadły do grupy „B” tj. Lajkonik Kraków i Tęcza Poznań.

         Nas jednak interesowały rozgrywki w grupie „B” gdzie startowała drużyna „Podkarpacia” Przemyśl w składzie:

1. Krynicki Henryk

2. Cebula Józef

3. Król Mariusz

4. Jagieła Andrzej

5. Białas Stanisław

6. Trybus Dariusz

         Nasi zawodnicy przynieśli nas swoim startem wiele radości gdyż ostatecznie zajmując drugie miejsce w swojej grupie awansowali na przyszły sezon do grupy „A”.

GRATULUJEMY !!!

         Naszą Drużynę w końcowej klasyfikacji wyprzedzili zawodnicy Klubu Jantar Gdańsk. Indywidualnie wśród naszych zawodników zaprezentował się Król Mariusz zdobywając indywidualnie 9 pkt. i jednocześnie zdobywając normę na kategorie szachową "K" - kandydat na mistrza krajowego. Bardzo dobrze zaprezentował się także nasz junior Dariusz Trybus, który indywidualnie zdobył 8 pkt. Pozostali zawodnicy także włożyli dużo pracy w awans do grupy „A” za co wszystkim Naszym zawodnikom dziękujemy.

 

KLIKNIJ ABY ZAPOZNAĆ SIĘ SZCZEGÓŁOWO Z WYNIKAMI KOŃCOWYMI GRUPA "A"

KLIKNIJ ABY ZAPOZNAĆ SIĘ SZCZEGÓŁOWO Z WYNIKAMI KOŃCOWYMI GRUPA "B"

 

 

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 

Statystyki

Użytkowników : 53
Pozycje : 835
Zasoby : 8
Odsłon : 2478667

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk