Start Kręgle Zawodnik Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” zwyciężył na Słowacji
PDF Drukuj Email

W dniu 12.06.2010 r. czterej zawodnicy Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” wystartowali w IV Międzynarodowym Turnieju Niewidomych i Słabowidzących „Levoca Cup” w Levocy na Słowacji.

W Turnieju wzięło udział 35 zawodników ze Słowacji, Czech, Moraw i Polski. Zwycięzcą Turnieju okazał się Piotr Sęk zdobywając na czterech torach 660 pkt. Miejsce II zajęła zawodniczka z Koszyc zdobywając 640 pkt., natomiast trzeci był zawodnik także z Klubu koszyckiego zdobywając 617 pkt. Nasi zawodnicy zajęli odpowiednio indywidualnie następujące miejsca: Mieczysław Sabaj – 7 (562 pkt.), Lonc Paweł – 8 (528 pkt.), Domin Lesław - 17 (401 pkt.).

W klasyfikacji drużynowej Przemyski Klub zajął 5 miejsce. Natomiast Piotr Sęk zdobył, oprócz zwycięstwa w Turnieju, nagrodę za najlepszy wynik na 1 torze zdobywając 192 pkt.