WTZ

Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące Zmarł Janusz Gaweł
Zmarł Janusz Gaweł PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 11:57

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci  wieloletniego członka  naszego Klubu, zapalonego szachisty JANUSZA GAWŁA, który wielokrotnie reprezentował Nasz Klub w Ogólnopolskich Turniejach.

 

Zarząd i pracownicy Przemyskiego Klubu „Podkarpacie”, składają rodzinie wyrazy współczucia.

 

Msza żałobna odbędzie  się  w środę  - 2 października , o godz. 8.30, w parafii  św. Józefa (Salezjanie) w Przemyślu,  natomiast pogrzeb również  2 października,  o godz. 14.00 na Cmentarzu Zasańskim.

 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Statystyki

Użytkowników : 50
Pozycje : 820
Zasoby : 8
Odsłon : 2365380

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk