WTZ

Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika podczas korzystania z serwisu, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika, lub użytkownika.
Start Informacje bieżące GALA NAGRÓD ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
GALA NAGRÓD ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 10 Lipiec 2019 09:30

GALA NAGRÓD ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

 

        W dniu 28 czerwca b.r. w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala, w trakcie której uhonorowani zostali twórcy i działaczce kultury województwa podkarpackiego. Podczas uroczystości wręczono także brązowe oraz srebrny Medal Zasłużony Kulturze „Gloria Artis” przyznane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego.

     W tym roku Zarząd Województwa Podkarpackiego postanowił przyznać 23 nagrody  indywidualne i zbiorowe za całokształt działalności oraz za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Zarząd województwa przyznał 12 nagród indywidualnych, w tym 8 nagród za całokształt działalności i 4 nagrody za szczególne osiągnięcia. Wśród 11  nagród zbiorowych, 5 było za całokształt działalności i 6 za szczególne osiągnięcia.

Nagrodę indywidualną za całokształt twórczości otrzymała Czesława Kus, należąca do naszego Klubu,

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uhonorowanym, szczególnie reprezentantce naszego Klubu i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Zmieniony: Środa, 10 Lipiec 2019 09:36
 

Aktualnie

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Statystyki

Użytkowników : 23
Pozycje : 811
Zasoby : 8
Odsłon : 2242274

Autor strony i administrator: Adam Paluch www.adasko.ovh.org. Administrator: Piotr Sęk